1 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
2 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
3 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
4 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
5 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
6 of 6 images
Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide, Gen 3, RMR Cut, Black, G19BCHFRMR-01
Tap Tap to Zoom
New Product
We’ve just added this new product to TacticalStore. Be the first to get it!
- Gun Make:
- Glock
- Gun Model:
- Glock 19
- Model Generation:
- 3
- Optic Cut:
- RMR Cut
- Color:
- Black
Code: 11I-PSL-5TT-G19BCHFRMR-01
MPN: G19BCHFRMR-01
UPC: 810209951863
List: $298.00Save $23.00
$275.00
Product Info for Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide
The Faxon Hellfire slide is the perfect upgrade for your G19 pistol!![]()
Specifications for Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide:
| Manufacturer: | Faxon Firearms |
| Gun Make: | Glock |
| Gun Model: | Glock 19 |
| Caliber: | 9mm Luger |
| Model Generation: | 3 |
| Optic Cut: | RMR Cut |
| Color: | Black |
| Length: | 6.8 in |
| Width: | 1 in |
| Height: | 1.18 in |
| Fabric/Material: | 416R Stainless Steel |
Package Contents:
- Faxon Firearms Hellfire Glock 19 Compact 9mm Pistol Slide