1 of 2 images
OP Exclusive EZ2C Targets Style 28G, Green and Black Ink on High Quality White Paper, 25 Pack, EZ2CS28G
2 of 2 images
OpticsPlanet Exclusive EZ2C Targets Style 28, Five Diamonds With Grids Target, 25 Pack, Red/Black/White, EZ2CS028
Tap Tap to Zoom
In Stock
2 Models AvailableColor
All
Search
List: $11.99Save 52%
$5.78
List: $11.99Save 52%
$5.78
Product Info for OpticsPlanet Exclusive EZ2C Targets Style 28
This target has Five targets per sheet. Targets are on 11'' x 17'' High-Quality Bright White Paper. They are Conveniently Packaged with 25 Paper Targets per Pad.![]()
Specifications for OpticsPlanet Exclusive EZ2C Targets Style 28:
| Manufacturer: | EZ2C Targets |
| Fabric/Material: | High-Quality Bright White Paper |
| Quantity: | Pack of 25 |
| Height: | 17 in |
| Length: | 11 in |
| Width: | 11 in |
| Diameter: | 10 in |
| Condition: | New |
Package Contents:
- OpticsPlanet Exclusive EZ2C Targets Style 28