Tap Tap to Zoom
If you're looking around for an amazing price on the Grey Ghost Precision Match Glock 19 Non-Threaded Pistol Barrel, then you've come to the right spot.![]()
utilizing some of the very most strong and long lasting components in existence, these Gun Parts through Grey Ghost Precision offers you an item which gives you many years of stability.
Grey Ghost Precision has been generating superior quality products for a number of years, and the Grey Ghost Precision Match Glock 19 Non-Threaded Pistol Barrel is their particular manner of revealing how much they are concerned.
Right here at Tactical-Store, we make it our obligation to get the most suitable solution for your requirements, and featuring the Grey Ghost Precision Match Glock 19 Non-Threaded Pistol Barrel is something that we are pleased to offer.
| Manufacturer: | Grey Ghost Precision |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | 416R Stainless Steel |
| Caliber: | 9mm Luger |
| Gun Make: | Glock |
| Gun Model: | Glock 19 |
| Barrel Length: | 4 in |
| Threads per Inch: | Non Threaded |
| Barrel Twist Rate: | 1-10 |
| Flutes: | Yes |
| Weight: | 5 oz |
| Condition: | New |
| Quantity: | 1 |
| Projectile Caliber: | .355 Caliber |