1 of 1 images
Lion Gears 10in Aluminum M-LOK Compatible Rail, 25 Slots, Black, MA25SML
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Fabric/Material:
- Aluminum
- Length:
- 10 in
- Width:
- 0.835 in
- Height:
- 0.3 in
- Weight:
- 2.2 oz
- Quantity:
- 1
Code: 3ZZ-T8-AMCR10-MA25SML
MPN: MA25SML
UPC: 610370988169
List: $27.99Save 29%
$19.99
Product Info for Lion Gears 10 inch Aluminum M-LOK Compatible Rail
Lion Gears Aluminum M-Lok Compatible Rail, 7in Long with 17 Slots![]()
Specifications for Lion Gears 10 inch Aluminum M-LOK Compatible Rail:
| Manufacturer: | Lion Gears |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Aluminum |
| Gun Type: | Rifle |
| Length: | 10 in |
| Width: | 0.835 in |
| Height: | 0.3 in |
| Weight: | 2.2 oz |
| Quantity: | 1 |
Features of Lion Gears 10 inch Aluminum M-LOK Compatible Rail
- Aluminum M-Lok Compatible Rail
- 10in Long with 25 Slots
- Universal Mounting Position with Long Holes
Package Contents:
- Lion Gears 10 inch Aluminum M-LOK Compatible Rail
- 3 sets M-LOK screws