1 of 1 images
Hazard 4 Aquatic Division Patch, Black, PAT-AQA-BLK
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Size:
- One Size
- Height:
- 3.2 in, 82 mm
- Length:
- 3.2 in, 82 mm
- Style:
- Casual, Original, Performance
- Quantity:
- 1
Code: 4HZ-PH-ADP-PAT-AQA-BLK
MPN: PAT-AQA-BLK
UPC: 816211013414
List: $13.29Save 32%
$9.00
Product Info for Hazard 4 Aquatic Division Patch
Washable rubber patches w/ hook velcro backing that allows them to be mounted on any loop velcro patch area. durable rubber material easy to remove and wash![]()
Specifications for Hazard 4 Aquatic Division Patch:
| Manufacturer: | Hazard 4 |
| Color: | Black |
| Gender: | Unisex |
| Size: | One Size |
| Height: | 82 mm, 3.2 in |
| Length: | 3.2 in, 82 mm |
| Style: | Original, Casual, Performance |
| Quantity: | 1 |
| Application: | Around Town, Duty, Work, Tactical |
| Seasonal/Temperature Use: | All Seasons |
| Width: | 0.1 in |
| Age Group: | Adults |
Features of Hazard 4 Aquatic Division Patch
- durable rubber material
- easy to remove and wash
Package Contents:
- Hazard 4 Aquatic Division Patch