1 of 1 images
Talley 30CZRH 30mm Rimfire Rings for CZ 452 European, 455, 512, 513 (11mm dovetail setup) (High), Blued, 30mm 30CZRH
Tap Tap to Zoom
- Finish:
- Blued
- Ring Height:
- 0.6 in
- Tube Diameter:
- 30 mm
- Gun Model:
- CZ 452, CZ 455, CZ 512, CZ 513
- Ring Quantity:
- Pair
- Fabric/Material:
- Chromoly Steel
- Condition:
- New
- Weight:
- 4 oz
Code: 9E-RR-30CZRH
MPN: 30CZRH
UPC: 810301021693
List: $93.99Save 23%
$72.79
Product Info for Talley 30CZRH 30mm Rimfire Rings for CZ 452 European, 455, 512, 513 11mm dovetail setup High
30CZRH 30mm Rimfire Rings for CZ 452 European, 455, 512, 513 (11mm dovetail setup) (High)![]()
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Talley 30CZRH 30mm Rimfire Rings for CZ 452 European, 455, 512, 513 11mm dovetail setup High:
| Manufacturer: | Talley |
| Finish: | Blued |
| Ring Height: | 0.6 in |
| Tube Diameter: | 30 mm |
| Gun Model: | CZ 452, CZ 513, CZ 512, CZ 455 |
| Ring Quantity: | Pair |
| Fabric/Material: | Chromoly Steel |
| Condition: | New |
| Weight: | 4 oz |
| Country of Origin: | USA |
Package Contents:
- Talley 30CZRH 30mm Rimfire Rings for CZ 452 European, 455, 512, 513 11mm dovetail setup High