1 of 4 images
EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target, Green, 12X18, 15249
2 of 4 images
EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target, Green, 12X18, 15249
3 of 4 images
EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target, Green, 12X18, 15249
4 of 4 images
EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target, Green, 12X18, 15249
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Green
- Quantity:
- 5 per Pack
- Height:
- 12 in
- Width:
- 18 in
- Size:
- 12x18 in
Code: 4IA-TG-ALLENCO136-15249
MPN: 15249
UPC: 026509046721
List: $17.84Save 38%
$10.99
Product Info for EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target
The EZ Aim Splash Reactive Paper Bad Guy Target Targets are designed to help improve your accuracy and confidence for when you need it most.![]()
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target:
| Manufacturer: | EZ-Aim |
| Color: | Green |
| Fabric/Material: | Paper |
| Quantity: | 5 per Pack |
| Height: | 12 in |
| Width: | 18 in |
| Size: | 12x18 in |
| Country of Origin: | USA |
Features of EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target
- Designed to Maximize Accuracy
- See Your Shots Impact
- Flaking Paper and Splash Technology Show Bright Yellow Impact Holes
- Bright Inks Used so You Can See Your Target at Long Distances
Package Contents:
- EZ-Aim Allen Splash Non-Adhesive Bad Guy Target