1 of 4 images
EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target, Green, 8X8, 15264
2 of 4 images
EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target, Green, 8X8, 15264
3 of 4 images
EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target, Green, 8X8, 15264
4 of 4 images
EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target, Green, 8X8, 15264
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Green
- Quantity:
- 6 per Pack
- Height:
- 8 in
- Width:
- 8 in
- Size:
- 8x8 in
Code: 4IA-TG-ALLENCO141-15264
MPN: 15264
UPC: 026509046738
List: $14.99Save 27%
$10.99
Product Info for EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target
The EZ Aim Splash Reactive Paper Prairie Dog Target Targets are designed to help improve your accuracy and confidence for when you need it most.![]()
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target:
| Manufacturer: | EZ-Aim |
| Color: | Green |
| Fabric/Material: | Paper |
| Quantity: | 6 per Pack |
| Height: | 8 in |
| Width: | 8 in |
| Size: | 8x8 in |
| Country of Origin: | USA |
Features of Allen EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target
- Designed to maximize accuracy
- See your impacts
- Neon impact
- Bright inks
Package Contents:
- EZ-Aim Splash Non-Adhesive Prairie Dog Target