1 of 5 images
Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
2 of 5 images
Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
3 of 5 images
Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
4 of 5 images
Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
5 of 5 images
Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
Tap Tap to Zoom
- Blade Length:
- 2.75 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Condition:
- New
- Additional Features:
- Lanyard Hole., Pocket Clip.
Code: KZC-KN-KI3458RA2
MPN: KI3458RA2
UPC: 6973755033514
List: $198.95Save 30%
$139.00
Product Info for Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock
3.75" (9.53cm) closed. 2.75" (6.99cm) satin finish Bohler M390 stainless blade. Sculpted titanium handle. Thumb stud. Lanyard hole. Pocket clip. Black nylon pouch. Boxed.![]()
Specifications for Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock:
| Manufacturer: | Kizer Cutlery |
| Blade Length: | 2.75 in |
| Closed Length: | 3.75 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Condition: | New |
| Additional Features: | Pocket Clip., Lanyard Hole. |
| Weight: | 0.54 lb |
| Quantity: | 1 |
Package Contents:
- Kizer Cutlery Begleiter Mini Linerlock