1 of 5 images
Otis Technology Chamber Pro Brush
2 of 5 images
Otis Technology Chamber Pro Brush
3 of 5 images
Otis Technology Chamber Pro Brush
4 of 5 images
Otis Technology Chamber Pro Brush
5 of 5 images
Otis Technology Chamber Pro Brush
Tap Tap to Zoom
5 Models Available
Caliber
All
Search
$21.99
$21.99
$21.99
List: $31.99Save 25%
$23.99
List: $29.99Save 20%
$23.99
Product Info for Otis Technology Chamber Pro Brush
Ideal for difficult to reach chambers, the Chamber Pro features a flexible cable to navigate into the chamber from the action.![]()
WARNING:
California`s Proposition 65
Specifications for Otis Technology Chamber Pro Brush:
| Manufacturer: | Otis Technology |
| Length: | 1 in |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Phosphor Bronze |
| Weight: | 11 lb |
| Pieces: | 275 |
| Gun Type: | Universal |
| Gun Make: | Universal |
| Depth/Thickness: | 1 in |
| Gun Model: | Universal |
Features of Otis Technology Chamber Pro Brush
- Ideal for difficult to reach chambers, the Otis Chamber Pro features a flexible cable to navigate into the chamber from the action.
- Features a tapered caliber specific phosphor bronze chamber brush and an ergonomic T-handle.
Package Contents:
- Otis Technology Chamber Pro Brush