Tap Tap to Zoom
Code: TKM-GBM-GSM370-TEK-42-2AMEND
MPN: TEK-42-2AMEND
UPC: 888151028810
Manufactured to be a superb product for almost any individual, we are certain you are going to appreciate the TekMat Right to Bear Arms Gun Clean Mats .![]()
These through the skilled product professionals at TekMat are made working with dependable and reliable resources, in order to provide you with product which will be useful for many years. Made utilizing some of the most useful accessible substances and engineering, these through the product specialists at TekMat will last an unbelievably lengthy time.
TekMat has been developing high quality merchandise for a very long time, and the TekMat Right to Bear Arms Gun Clean Mats is their very own means of demonstrating exactly how much they are concerned.
At Tactical-Store, we make it our responsibility to get the perfect product for all of your requirements, and exhibiting the TekMat Right to Bear Arms Gun Clean Mats is a thing that we are happy to offer.
| Manufacturer: | TekMat |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Thermoplastic Fiber/Vulcanized Rubber |
| Width: | 42 in |
| Design/Pattern: | Right To Bear |
| Application: | Gun Cleaning |
| Depth/Thickness: | 0.125 in |
| Height: | 25 in |
| Quantity: | 1 |