Tap Tap to Zoom
Code: TKM-GBM-R17AR15MEDIA
MPN: TEK-R17-AR15-MEDIA
UPC: 612409971692
Fabricated to be described as a superb item for nearly anyone, we are confident you are going to love the Tekmat Armorers Bench Mat 11"x17" Ar-15 Liberal's Guide .![]()
Developed by using some of the most sturdy and dependable resources available, these from TekMat offers you something that gives you years of reliability.
TekMat has been making top quality merchandise for a number of years, and the Tekmat Armorers Bench Mat 11"x17" Ar-15 Liberal's Guide is their means of demonstrating exactly how much they are concerned.
Right here at Tactical-Store, we ensure that it is our obligation to purchase the perfect solution for all your requirements, and featuring the Tekmat Armorers Bench Mat 11"x17" Ar-15 Liberal's Guide is a thing that we are happy to offer.
| Manufacturer: | TekMat |
| Color: | Multi |
| Fabric/Material: | Neoprene |
| Gun Type: | Handgun |
| Length: | 17 in |
| Dimensions: | 11 x 17 in |
| Width: | 11 in |
| Thickness: | 0.125 in |