1 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Korall, One Size, F23785-350-One Size
2 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Sky Blue, One Size, F23785-501-One Size
3 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Pastel Lavender, One Size, F23785-457-One Size
4 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, True Red, One Size, F23785-334-One Size
5 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Frost Green, One Size, F23785-664-One Size
6 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Black, One Size, F23785-550-One Size
7 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Warm Yellow, F23785-141-One Size
8 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Ox Red, One Size, F23785-326-One Size
9 of 9 images
Fjallraven Kanken Keyring, Warm Yellow, F23785-141-One Size
Tap Tap to Zoom
8 Models Available
Color
All
Search
$10.00
$10.00
$10.00
$10.00
$10.00
$10.00
$10.00
$10.00
Product Info for Fjallraven Kanken Keyring
Give your keys a personal touch with this colourful keyring. Part of Kanken Essentials, a series of smart accessories for outdoor life, travel and everyday use.![]()
Specifications for Fjallraven Kanken Keyring:
| Manufacturer: | Fjallraven |
| Fabric/Material: | 100% polypropylene |
| Width: | 2 cm |
| Height: | 9.5 cm |
| Size: | One Size |
| Application: | Everyday |
| Length: | One Size |
| Weight: | 10 g |
| Dimensions: | 9.5 x 2 cm |
| Backpack Accessory Type: | Keyring |
| Pack Application: | Casual |
Features of Fjallraven Kanken Keyring
- Keyring with loop of Kanken webbing.
- 100% polypropylene.
- Metal rivet with Kanken logo.
Package Contents:
- Fjallraven Kanken Keyring